Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muži zakončili přípravu domácím turnajem

19. 2. 2019

 

Týden před ostrým vstupem do jarních bojů naši házenkáři pořádali na domácí palubovce přípravný turnaj. Toho se zúčastnily celkem 4 celky. Včetně místního celku dorazily i druholigové Vršovice a dále 2 týmy z nižší regionální soutěže  -  Újezd u Brna a Měnín. Turnaj probíhal systémem každý s každým a herní doba byla stanovena na 2x20 minut.

Naše družstvo v prvním ranním zápase pouze remizovalo s Újezdem u Brna 23:23, kdy se nám nedařilo pokrýt střelce Šilhavého, který vsítil zhruba polovinu branek svého týmu. Na našem družstvu byla vidět nesehranost a dělali jsme spoustu technických chyb. Výsledná remíza byla tedy zasloužená. Ve druhém utkání jsme se střetli s týmem Loko Vršovice, kdy jsme po nepovedeném začátku dokázali srovnat krok a opět jen remizovat 13:13. Poslední zápas turnaje jsme odehráli proti Sokolu Měnín, který dokázal velice potrápit ostatní 2 celky. My jsme ale na soupeře vlétli a brzy se dostali do vedení 14:4. Poté jsme již zkoušeli různé herní variace, a dali tak možnost soupeři dorovnat na konečných 22:19.

Celý turnaj vyhrál tým z Vršovic, kdy vítěznou branku vstřelili až z devítimetrového hodu po závěrečné siréně v utkání proti Újezdu u Brna. Náš tým tedy turnaj zakončil na celkovém 2. místě. V herním projevu byla stále vidět nesehranost po zimní pauze a je tedy na čem pracovat, jelikož k prvnímu zápasu jara nastoupíme již tuto sobotu 23.2. od 17:00 na domácí palubovce proti Sokolu Juliánov.

Výsledky:
VM - Újezd u Brna                  23:23
Měnín - Loko Vršovice           15:20
Újezd u Brna - Měnín              27:23
VM - Loko Vršovice              13:13
Měnín - VM                           19:22
Loko Vršovice - Újezd u Brna 17:16

Pořadí:
1. HC Loko Vršovice, 2. TJ Sokol Velké Meziříčí, 3. Sokol Újezd u Brna, 4. Sokol Měnín

Sestava a branky:  Ondřej Poul, Libor Kotík – Ladislav Šidlo (12/4), Pavel Roub (9), Jakub Bezděk (7), Pavol Živčic (7), David Kubiš (6), Petr Kavka (6/1), Vítězslav Večeřa (4), Tomáš Pažourek (4), Jan Lečbych (2), Dominik Buchta (1), Pavel Křibala, Filip Macoun, Jiří Kaštan, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Michael Bezděk, Petr Kácal