Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorostenci se po výhře vyšvihli na čtvrté místo

20. 3. 2019

2. liga mladší dorostenci JM – 15. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Centrum Haná 44:26 (22:12)

 

               Dorostenci v sobotu podvečer přivítali na domácí palubovce 6. celek tabulky, který nás v případě prohry mohl v tabulce bodově dorovnat. To ovšem naši kluci nechtěli nechat dopustit a hned od prvních minut diktovali tempo zápasu. Pestrá útočná hra nedávala příliš nadějí hostující obraně a duo Mička - Svoboda zasypávali hostující branku svými "projektily". Do poločasu jsme si tak vytvořili luxusní desetibrankový náskok.

               Ve druhé půli jsme pokračovali v nastolené hře a nedali jsme soupeři naději na zvrat, či jen korekci skoré. Navíc v naší bráně se po celou dobu dařilo brankáři Krčálovi, který zlikvidoval velké množství střel soupeře. I proto jsme v závěru mohli slavit nečekaně hladké vítězství.

               Kluci v tomto zápase podali kolektivní výkon, kdy si  i každý hráč na hřišti vstřelil branku. V příštím kole nás ale čeká přetěžký zápas, kdy zajíždíme na půdu 1. Olomouce, která v letošním ročníku zatím neztratila ani bod.

 

7m hody: 0:3, vyloučení 2:1, diváků 63

 

Sestava a branky: Krčál Tomáš -  Mička Filip (15), Svoboda Vojtěch (8), Kuřátko Alex (6), Navrátil Radek (5), Kocourek Radim (3), Strýček Jakub (3), Klapal Štěpán (2),Rosa Tomáš (1), Chalupa Martin (1), trenér: Ladislav Šidlo